Search

KONTAKT

Foreningen Folkemødet
Sverigesvej 1 - 3770 Allinge
Telefon: 5650 3770
E-mail: info@folkemoedet.dk
CVR: 37656917


Peter Christiansen

Direktør
E-mail: peter@folkemoedet.dk 

Christian Bülow Beck

Souschef
E-mail: christian@folkemoedet.dk
Telefon: +45 2325 1028

Pelle Nybirk

Kommunikations- & Produktionschef
E-mail: pelle@folkemoedet.dk
Telefon: +45 2046 2416

Joakim Hesse Lundström

Partner- & arrangøransvarlig
E-mail: joakim@folkemoedet.dk
Telefon: +45 2627 3714

Linda Olsen

Program- & arrangøransvarlig
E-mail: linda@folkemoedet.dk
Telefon: +45 5144 8770

Maria Cecilie Larsen

Produktionsansvarlig
E-mail: larsen@folkemoedet.dk
Telefon: +45 6120 5935

Erik Nielsen

Udlejnings- og arealansvarlig
E-mail: erik@folkemoedet.dk
Telefon: +45 3070 2491

Signe Thydal

Projektleder, Ung Agenda
E-mail: signe@folkemoedet.dk
Telefon: +45 5132 0527

Lars Rømer

Forretnings-, fundraising- og bæredygtighedsansvarlig (deltid)
E-mail: lars@folkemoedet.dk
Telefon: +45 4059 2140

Martin Højmark-Jensen

Produktionsleder
E-mail: martin@folkemoedet.dk 

Jesper Graulund

Produktionskoordinator
E-mail: jesper@folkemoedet.dk 

Fiona Ross

Frivilligkoordinator
E-mail: fiona.ross@folkemoedet.dk
Telefon: +45 6118 4658

Mikkel Skjoldan Gildberg

Studentermedarbejder
E-mail: mikkel.gildberg@folkemoedet.dk 

Emma Moll Furseth

Kommunikationsmedarbejder (student)
E-mail: emma.furseth@folkemoedet.dk

BORNHOLMS REGIONSKOMMUNE

Mogens Stender Alstrup

Sikkerhedschef - Sikkerhed, myndigheder, trafikale løsninger, kommunale arealer og renovation
E-mail: Mogens.Stender.Alstrup@brk.dk
Telefon: +45 5692 1313


ØVRIGE HENVENDELSER

Faktura til Foreningen Folkemødet
faktura@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. program, hovedscene, events mv.
program@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. overnatning under Folkemødet
overnatning@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. areal, telte og konstruktioner
produktion@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. frivillighed
frivillig@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. sikkerhed, herunder brug af gas
fmsikkerhed@brk.dk

Spørgsmål vedr. byggetilladelser
byggetilladelse@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. tildeling af frekvenser
frekvenser@folkemoedet.dk

LEVERANDØRER

El: Knudsker El
E-mail: anders@knudsker-el.dk
Telefon: 2612 9125

A/V udstyr: Schmidts Radio
E-mail: folkemoedet@sro.dk
Telefon: 7022 5370

Medieproduktion, video, podcast, livestreaming mv.: Make Sense Film
E-mail: ma@makesense.dk / jk@makesense.dk
Telefon: 2823 7212 / 2713 0791